Hakkımızda – Allestock TR

Hakkımızda

HakkımızdaPeka Elektronik ve Bilişim Şirketi’nin öncü markası olan Allestock geçmişten günümüze uzanan geleneksel otomotiv parçası ürünlerini, ekonomik ve hızlı ulaşılabilir olması adına E-Ticaret alanına taşıyarak sektöre öncülük etmeyi hedeflemektedir.

Satış süreçlerini ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve hızlı teslimat ile birleştirip müşterilerin ilk tercihi haline gelerek yedek parça pazarında ki yerimizi sağlamlaştırmayı misyon edindik. Allestock sektörde yer alan tüm marka ve ürün çeşitlerinin sağlayıcısı olabilmek adına çalışan kadrosunu genişletirken, gerekli inovasyon gelişmelerini de uygulayarak yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.

Her koşulda uygun fiyat ve fiyat istikrarını gözeterek hatasız-kaliteli üretim prensibimiz doğrultusunda, 800’ü aşkın ürün çeşidimiz ile birlikte e-ticaret ağımızı geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Dünya çapında toptan satış faaliyetlerimizi sürdürürken yurt içindeki öncelikli hedef kitlemiz, kendi aracını tamir eden kişiler ve küçük işletme olarak faaliyet gösteren tamirhaneler; parça tedarik sıkıntısı çekilebilen kırsal kesimde yaşayanlar, karavan üretiminde bulunanlar, ağır vasıta, traktör, tarım aracı, klasik otomobil ve eski yerli otomobil tamiri yapan kişilerdir.

Bizler araç tamirinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm parçalara “www.allestock.com” aracılığı ile güvenle ve kolaylıkla ulaşabilmeniz için çalışıyoruz.
Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Favorilere ekleFavorilerFavorilerden çıkar
Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz boş.

Mağazaya Dön