Sık Sorulan Sorular? – Allestock TR

Sık Sorulan Sorular?

Sipariş vermek için üyelik oluşturmanız gerekli değildir. Sadece web sitemiz üzerinden sipariş kabul etmekteyiz. Telefon, whatsapp veya diğer kanallar aracılığı ile sipariş kabul etmiyoruz.

- Hafta İçi 16:20/18:30 ve Cumartesi 12:00/15:00 saat aralıklarında siparişler hazırlanarak kargo şubesine teslim edildiğinden dolayı, siparişinizi yalnızca belirlenen sevkiyat saatlerinin öncesi ve sonrasında iptal edebilirsiniz! - Siparişiniz kargo şubesine verilmiş ve kargo takip numarası oluşmuş ise siparişinizi iptal edemezsiniz! - İptal işlemlerini üyelik panelinizden hesabınıza girerek yapabilirsiniz. Üyeliksiz verilen siparişin iptali için, mail adresinize gelen sipariş onay mailinde yer alan "Siparişinizi görüntüleyin" adımlarını seçerek, açılan sipariş durum sayfasında iptal işlemi sağlayabilirsiniz.

Ödeme sayfası sonunda Kredi kartı/taksit, Kapıda Ödeme ve Havale/EFT ödeme seçeneklerini seçerek web sitemiz üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Toplu siparişler dahil tüm siparişlerin teslimatı kargo ile sağlanmaktadır. Sepetinize eklediğiniz her ürün için web sitemiz üzerinden toplu sipariş verebilirsiniz.

Yeni nesil kurumsal hizmet veren E-Ticaret firmasıyız, fiyat teklif usulü ile çalışmıyoruz ve B2B sistemi kullanmıyoruz. Tüm ürünlerimizin teknik bilgileri web sitemiz üzerinde güncellenmekte ve ürün yelpazemiz her geçen gün genişlemekte olduğu için kataloğa ihtiyaç duymuyoruz. Sepetinize ekleyebildiğiniz her ürün yeterli miktarda stoklarımızda mevcuttur ve toplu sipariş verebilirsiniz.

Hafta içi 15:30'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir, 15:30'dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu verdiğiniz siparişler Pazartesi günü tarafınıza sevk edilecektir. Siparişiniz erken saatlerde kargo şubesine teslim edilse bile kargo şubeleri 18:00'dan sonra sevk işlemine başlar ve takip numarası tarafınıza iletilir.

Siparişiniz kargo şubesine teslim edildiğinde telefon numaranıza ve kayıtlı mail adresinize kargo takip numarası iletilir.

Siparişinize ait faturanızı kargo poşetinde yer almaktadır. Adres bilgilerinizin yazılı olduğu kağıtta faturanızı bulabilirsiniz. Lütfen kargo poşetinizi kontrol ediniz, ek olarak siparişe kayıtlı mail adresinize fatura mail olarak iletillir. Mail başlığında entegrasyon programı Dopigo yazabilir, lütfen spam/gereksiz kutunuzu da kontrol ediniz.

Temsili görsel kullanmıyoruz, yalnızca fotoğrafta gördüğünüz ürünler tarafınıza gönderilir. Tüm fotoğraflar ürünlerimize aittir.

Tüm ürünlerimiz kırılabilecek niteliktedir. Ürünlerin zarar görmemesi için hava baloncuklu ambalaj naylonuna sarılarak tarafınıza özenle gönderim sağlanmaktadır. Şeffaf kargo poşeti ile gönderim sağlasak bile ürünün sarılı olduğu paketin dışından ürünü görebilmeniz mümkün değildir.

Aras, MNG, Yurtiçi ve Ptt Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Sevkiyatı hangi kargo firması ile yapacağımızı sipariş verirken kendiniz tercih edebilirsiniz.

Evet parça sorgulama yapmaktayız, detaylı sorgulama yapabilmemiz için aşağıdaki bilgileri tarafımıza iletmeniz yeterlidir; - Aracınızın markası, modeli ve üretim yılı - Şase numarası ve motor kodu - Ek olarak elinizde var ise parçanın üzerinde ve kenar kısımlarında yazan OEM (parça) numarası ile birlikte parçanın detaylı fotoğraflarını iletmeniz durumunda sorgulama daha iyi sonuç verebilmektedir.

- Hafta İçi 16:20/18:30 ve Cumartesi 12:00/15:00 saat aralıklarında siparişler hazırlanarak kargo şubesine teslim edildiğinden dolayı, siparişinizi yalnızca belirlenen sevkiyat saatlerinin öncesi ve sonrasında iptal edebilirsiniz! - Siparişiniz kargo şubesine verilmiş ve kargo takip numarası oluşmuş ise siparişinizi iptal edemezsiniz! - İptal işlemlerini üyelik panelinizden hesabınıza girerek yapabilirsiniz. Üyeliksiz verilen siparişin iptali için, mail adresinize gelen sipariş onay mailinde yer alan "Siparişinizi görüntüleyin" adımlarını seçerek, açılan sipariş durum sayfasında iptal işlemi sağlayabilirsiniz

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Favorilere ekleFavorilerFavorilerden çıkar
Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz boş.

Mağazaya Dön