Sipariş İptal ve İade İşlemleri – Allestock TR

Sipariş İptal ve İade İşlemleri

- Ürün Değişim & İade Adres Bilgilerimiz

İade edeceğiniz ürünler için kargo sözleşme numaramızı iletmemiz adına Whatsapp iletişim kanalımız üzerinden bizlere iade isteğinizi iletmeniz gerekmektedir.

Bilgilendirme; Kargo taşıma esnasında ürünlerin zarar görmemesi ve kırılmaması için lütfen size gönderildiği gibi özenli bir şekilde paketleyip tarafımıza iade ediniz. İade ve değişim için tarafımıza hasarsız ulaşan tüm ürünler test edilerek onaylandıktan sonra 5 iş günü içerisinde ücret iadesi tarafınıza gerçekleştirilecektir.

- Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim ?

- Hafta İçi 16:20/18:30 ve Cumartesi 12:00/15:00 saat aralıklarında siparişler hazırlanarak kargo şubesine teslim edildiğinden dolayı, siparişinizi yalnızca belirlenen sevkiyat saatlerinin öncesi ve sonrasında iptal edebilirsiniz!

- Siparişiniz kargo şubesine verilmiş ve kargo takip numarası oluşmuş ise siparişinizi iptal edemezsiniz!

- İptal işlemlerini üyelik panelinizden hesabınıza girerek yapabilirsiniz. Üyeliksiz verilen siparişin iptali için, mail adresinize gelen sipariş onay mailinde yer alan "Siparişinizi görüntüleyin" adımlarını seçerek, açılan sipariş durum sayfasında iptal işlemi sağlayabilirsiniz.Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Favorilere ekleFavorilerFavorilerden çıkar
Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz boş.

Mağazaya Dön